Material

MATERIÁL

 

 

Ušlechtilá ocel (nerez)

 

Je první volbou, kterou zaručeně nic nezkazíte. Jde o mezinárodní kvalitativní standard podle normy AISI 304 nebo AISI 316 (madla Design Inox). Při návštěvě naší vzorkovny "naživo" uvidíte bezchybné opracování, které zpozorujete zejména na zakončení tubusu a hranách. Norma AISI 316 znamená vyšší kvalitativní standard a výjimečné vlastnosti povrchu. Pro zvýšení ochrany povrchu se používá i technologie PVD.

 

madlo Metalia inox design

Objektová madla se vyznačují vyšší odolností a zárukou 10 let přímo od výrobce. Zvládnou více zátěže díky zesílenému uchycení a tloušťce stěny ocelového tubusu minimálně 1,5 mm

 

 

Hliník

 

Zahnuté tvary nerezových madel mají často své hliníkové dvojníky (Design Alu), protože hliník můžete ladit do několika barev, jako jsou například matná stříbrná, bílá, hnědá nebo černá. Všechny madla Design Alu jsou vyrobeny ze silnostěnných (2,5 mm) hliníkových tubusů. Dokonalý vzhled madla umocňuje speciální povrchová úprava dosažená metodou vícenásobné galvanizace.

 

madlo Metalia alu design

 

Masivní mosaz

 

Zde máme na mysli nejen zlaté madla, ale i bronzové, starobronzové, chromové lesklé a chromové matné povrchové úpravy. Všechny však spojuje jediné, a tím je prvotřídní masivní mosaz, na kterou se požadovaná povrchová vrstva nanáší. Pro zvýšení ochrany povrchu se používá i technologie PVD.

 

madlo mosadzné 0117madlo mosadzné Marte

 

Madla z masivní mosazi jsou určeny pro nejnáročnější oko, se širokou škálou tvarů a povrchových úprav do moderních interiérů nebo na historické vchodové brány a dveře interiéru.

 

madlo Metalia inox designmadlo mosadzné Metalia 0069